UA78M33CDCYR
Partnumber:
UA78M33CDCYR
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
UA78M33CDCYR
Package
Standard Regulator Pos 3.3V 0.5A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R