UBR0402B500FZTR\500
Partnumber:
UBR0402B500FZTR\500
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res 0402 50 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Flexible SMD Automotive T/R