UBT1H4R7MPD
Partnumber:
UBT1H4R7MPD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 50V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 85mA 2000h 125°C Automotive Bulk