UCA2G470MHD
Partnumber:
UCA2G470MHD
Manufacturer:
NICHICON
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 400V 20% (16 X 30.5mm) Radial 7.5mm 840mA 12000h 105°C Bulk