UCD1E222MNQ1MS
Partnumber:
UCD1E222MNQ1MS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1800mA 5000h 105°C Automotive T/R