UCD1H470MCL1GS
Partnumber:
UCD1H470MCL1GS
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 195mA 2000h 105°C Automotive T/R