UCD1J101MNL1GS
Partnumber:
UCD1J101MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 4141, CHIP