UCD1K471MNQ1MS
Partnumber:
UCD1K471MNQ1MS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 80V 20% (18 X 16.5mm) SMD 917mA 5000h 105°C Automotive T/R