UCD1V101MNL1GS
Partnumber:
UCD1V101MNL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 600mA 5000h 105°C Automotive T/R