UCL1C471MCL6GS
Partnumber:
UCL1C471MCL6GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20% (10 X 7.7mm) SMD 850mA 2000h 105°C Automotive T/R