UCL1E221MNL1GS
Partnumber:
UCL1E221MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (8 X 10mm) SMD 850mA 2000h 105°C Automotive T/R