UCL1E471MNL1GS
Partnumber:
UCL1E471MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 10mm) SMD 1190mA 2000h 105°C Automotive T/R