UCL1V680MCL1GS
Partnumber:
UCL1V680MCL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 68uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 600mA 2000h 105°C Automotive T/R