UCM1E470MCL1GS
Partnumber:
UCM1E470MCL1GS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (5 X 5.8mm) SMD 240mA 2000h 105°C Automotive T/R