UCM1E471MNL1GS
Partnumber:
UCM1E471MNL1GS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
Out of stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (8 X 10mm) SMD 850mA 2000h 105°C Automotive T/R