UCM1H100MCL6GS
Partnumber:
UCM1H100MCL6GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (4 X 5.8mm) SMD 85mA 2000h 105°C Automotive T/R