UCM1H221MNL1GS
Partnumber:
UCM1H221MNL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 50V 20% (8 X 10mm) SMD 670mA 2000h 105°C Automotive T/R