UCM1H331MNL1GS
Partnumber:
UCM1H331MNL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 50V 20% (10 X 10mm) SMD 900mA 2000h 105°C Automotive T/R