UCM1H470MCL1GS
Partnumber:
UCM1H470MCL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 195mA 2000h 105°C Automotive T/R