UCS2C151MHD
Partnumber:
UCS2C151MHD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
569000 in stock
SKU:
UCS2C151MHD
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 160V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 1890mA 10000h 105°C Bulk