UCS2C151MHD1TN
Partnumber:
UCS2C151MHD1TN
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 160V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 1890mA 10000h 105°C Ammo