UCS2G220MHD
Partnumber:
UCS2G220MHD
Availability:
765 in stock
SKU:
UCS2G220MHD
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 400V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 760mA 10000h 105°C Bulk