UCS2W680MHD
Partnumber:
UCS2W680MHD
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 68uF 450V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 1575mA 10000h 105°C Bulk