UCV1E331MCL1GS
Partnumber:
UCV1E331MCL1GS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 600mA 2000h 105°C Automotive T/R