UCV1V681MNL1GS
Partnumber:
UCV1V681MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20% (10 X 10mm) SMD 1190mA 2000h 105°C Automotive T/R