UCW1E331MNL1GS
Partnumber:
UCW1E331MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 3333, CHIP