UCW1E471MNL1GS
Partnumber:
UCW1E471MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 10mm) SMD 850mA 7000h 105°C T/R