UCW1V221MNL1GS
Partnumber:
UCW1V221MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 600mA 7000h 105°C Automotive T/R