UCW1V331MNL1GS
Partnumber:
UCW1V331MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10mm) SMD 850mA 7000h 105°C Automotive T/R