UCW1V470MCL1GS
Partnumber:
UCW1V470MCL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20% (6.3 X 8.7mm) SMD 230mA 7000h 105°C Automotive T/R