UCY2C151MHD
Partnumber:
UCY2C151MHD
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 160V 20% (12.5 X 30.5mm) Radial 5mm 0.905A 12000h 105°C Bulk Automotive AEC-Q200