UCY2C681MHD
Partnumber:
UCY2C681MHD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 160V 20% (18 X 46mm) Radial 7.5mm 2300mA 12000h 105°C Automotive Bulk