UCY2E101MHD1TN
Partnumber:
UCY2E101MHD1TN
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 250V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 715mA 10000h 105°C Automotive Ammo