UCY2G220MPD
Partnumber:
UCY2G220MPD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 400V 20% (10 X 31.5mm) Radial 5mm 275mA 12000h 105°C Automotive Bulk