UCZ1H100MCL1GS
Partnumber:
UCZ1H100MCL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 2.8 Ohm 51mA 1000h 125°C Automotive T/R