UCZ1H470MCL6GS
Partnumber:
UCZ1H470MCL6GS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.5 Ohm 197mA 2000h 125°C Automotive T/R