UCZ1V101MCS1GS
Partnumber:
UCZ1V101MCS1GS
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 0.2 Ohm 270mA 3000h 125°C Automotive T/R