UCZ1V221MCL1GS
Partnumber:
UCZ1V221MCL1GS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (10 X 10mm) SMD 0.15 Ohm 500mA 3000h 125°C Automotive T/R