UD2-4.5NUN-L
Partnumber:
UD2-4.5NUN-L
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(10.6x6.8x6)mm SMD