UDZSTE-175.6B
Partnumber:
UDZSTE-175.6B
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 5.6V 2% 60Ohm 200mW 2-Pin UMD T/R