UEI30-050-Q48N-C
Partnumber:
UEI30-050-Q48N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 6A 30W Automotive 6-Pin Case C-80 Tray