UEP-12/1400-D24N-C
Partnumber:
UEP-12/1400-D24N-C
Manufacturer:
MURATA
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 1.4A 30W 6-Pin Case C-15