UFW0J471MED
Partnumber:
UFW0J471MED
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 6.3V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 310mA 2000h 85°C Bulk