UFW1E101MED1TA
Partnumber:
UFW1E101MED1TA
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 11mm) Radial 5mm 185mA 2000h 85°C Ammo