UFW1H100MDD1TA
Partnumber:
UFW1H100MDD1TA
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 5mm 65mA 2000h 85°C Ammo