UFW1H220MDD1TA
Partnumber:
UFW1H220MDD1TA
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 5mm 95mA 2000h 85°C Ammo