UFW1J470MED1TD
Partnumber:
UFW1J470MED1TD
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 63V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 165mA 2000h 85°C Ammo