UHD1E101MED1TA
Partnumber:
UHD1E101MED1TA
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 11mm) Radial 5mm 405mA 2000h 105°C Ammo