UHE0J103MHD
Partnumber:
UHE0J103MHD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10000uF 6.3V 20% (16 X 35.5mm) Radial 7.5mm 3610mA 8000h 105°C Bulk