UHE1A681MPD
Partnumber:
UHE1A681MPD
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (8 X 15mm) Radial 3.5mm 840mA 6000h 105°C Bulk